Koor- en samenzang

28 september 2019 | 19.30 uur
Koor- en samenzang

Plaats: Bodegraven
Locatie: Dorpskerk
Adres: Oude Markt 1

Met medewerking van: 
Sebameisjeskoor o.l.v. R. Vogelaar
Huig van der Knijff, orgel
Arjan Wouters, piano
Jaap Colijn, tenor
Noortje Colijn, meisjessopraan


4 oktober 2019 | 19.30 uur
Najaarsconcert

Plaats: Goes
Locatie: Ontmoetingskerk
Adres: Kornetstraat 4

Met medewerking van: 
chr. jongerenkoor Matthanja o.l.v. Marien Stouten
Rik Melissant, orgel
Arjan Wouters, piano
Jaap Colijn, tenor
Noortje Colijn, meisjessopraan


5 oktober 2019 | 14.30 uur

Zang- en vertelmiddag voor en met mensen met een beperking

Plaats: Rijssen
Locatie: kerkgebouw Gereformeerde Gemeente Rijssen-Noord
Adres: Molenstalweg 19


5 oktober 2019 | 19.30 uur
Psalmzangavond 'Zal alles door den vrede bloeien'

Plaats: Capelle aan den IJssel
Locatie: Dorpskerk
Adres: Kerklaan 2

Met medewerking van: 
Huig van der Knijff, orgel
ds. A. Verschuure, leiding


5 oktober 2019 | 19.30 uur
Koor- en muziekavond met samenzang

Plaats: Tholen
Locatie: Grote Kerk
Adres: Kerkplein 1

Met medewerking van:
Chr. Thools mannenkoor Rehoboth o.l.v. Marien Stouten
Chr. Dameskoor De Lofstem o.l.v. Wilma van Duuren
Ensemble Ars Musica o.l.v. Paul Heijboer
Cornelis den Ouden, piano
Leen Heijboer, orgel
Rhodé van Voorst, soliste


12 oktober 2019 | 19.00 uur
Psalmzangavond met bovenstem

Plaats: Amersfoort
Locatie: kerkgebouw Gereformeerde Gemeente
Adres: Waterdaal 1

Met medewerking van: 
ds. W. Visscher, opening
Pieter Heykoop, orgel
Piet Baarssen, bariton


26 oktober 2019 | 19.30 uur
Samenzangavond

Plaats: Zaltbommel
Locatie: Sint Maartenskerk
Adres: Kerkplein 1

Met medewerking van: 
ds. H.J. Agteresch, meditatie
André Nieuwkoop, orgel
Bovenstemgroep Bommelerwaard


2 november 2019 | 14.30 uur
Zangmiddag voor en met mensen met een beperking

Plaats: Rotterdam
Locatie: kerkgebouw Gereformeerde Gemeente Rotterdam-Zuidwijk
Adres: Langenhorst 104

Met medewerking van:
projectmannenkoor Groot Rotterdam o.l.v. Arie Kortleven